Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Identifícate

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 17/12/2017 Click to enlarge

DDSV Jugend Liga

Germany
Local Team:

DSV Roadrunner 1

(BAR 76_1, Baden-württemberg)

VS

Visitor Team:

DVG Jugend

(BISTRO HOLZHEIM, Hessen)

Time:
14:00:00
Local Team:

Die Ostfriesen Kids

(MSB-EMD_07, Niedersachsen)

VS

Visitor Team:

DSV Roadrunner 2

(BAR 76_2, Baden-württemberg)

Time:
14:00:00
Local Team:

Swiss Triple Hunters

(CITYBAR_03, Aargau)

VS

Visitor Team:

TSV Westerhausen

(TSV_WEST_03, Niedersachsen)

Time:
14:00:00

Torneio 4

Portugal
Local Team:

Doi Doi

(FAVELA VIP, Braga)

VS

Visitor Team:

Cardoso C.

(BEBEDERU'S, Braga)

Time:
00:31:15
Local Team:

Cardoso

(BEBEDERU'S, Braga)

VS

Visitor Team:

Mota

(BEBEDERU'S, Braga)

Time:
00:31:15
Local Team:

Grilo

(BEBEDERU'S 3, Braga)

VS

Visitor Team:

Ferreira

(BEBEDERU'S 3, Braga)

Time:
00:31:15
Local Team:

Boneco

(BEBEDERU'S 3, Braga)

VS

Visitor Team:

Koxx

(BEBEDERU'S, Braga)

Time:
00:31:15
Local Team:

Vieira

(BEBEDERU'S, Braga)

VS

Visitor Team:

Magalhães

(BEBEDERU'S, Braga)

Time:
00:31:15

2ª CAT GRUPO B

Portugal
Local Team:

LOBOS TEAM

(.FAMA VOLAT, Setúbal)

VS

Visitor Team:

ULTRA MINIS DARTS

(ULTRA MINIS 1, Lisboa)

Time:
22:00:00

3ª CAT GRUPO B

Portugal
Local Team:

OS LIDERES

(CAFE LIDER, Lisboa)

VS

Visitor Team:

HAVANA

(HAVANA 1, Lisboa)

Time:
19:30:00

5ª CAT GRUPO B

Portugal
Local Team:

SIR 1º MAIO - B

(.S.I.R. 1º MAIO, Leiria)

VS

Visitor Team:

CARVALHO 2

(CAFÉ CARVALHO, Leiria)

Time:
17:00:00

5ª CAT GRUPO D

Portugal
Local Team:

SL TEAM

(SÃO LOURENÇO 2, Setúbal)

VS

Visitor Team:

100 STRESS

(100 STRESS, Santarém)

Time:
19:00:00

prueba

Spain
Local Team:

test 1

(MADRID, )

VS

Visitor Team:

test 4

(MADRID, )

Time:
02:39:20
Local Team:

test 2

(MADRID, )

VS

Visitor Team:

test 3

(MADRID, )

Time:
02:39:20
Local Team:

test 3

(MADRID, )

VS

Visitor Team:

test 4

(MADRID, )

Time:
13:19:10
Local Team:

test 1

(MADRID, )

VS

Visitor Team:

test 2

(MADRID, )

Time:
13:19:10

USDC CHAMP 3-08-7PM

USA
Local Team:

SUZIE Q HALL

(AL 597 B3, Texas)

VS

Visitor Team:

RAY STURGES

(BILLY'S 2, Oklahoma)

Time:
02:30:00
Local Team:

TERRY FIREBAUGH

(RIX 3, Texas)

VS

Visitor Team:

RAY STURGES

(BILLY'S 2, Oklahoma)

Time:
02:40:00
Local Team:

WAYLON RAU

(MOOSE LODGE 3, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

SUZIE Q HALL

(AL 597 B3, Texas)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 3-07-7PM

USA
Local Team:

MARK HARRIS

(RIX 2, Texas)

VS

Visitor Team:

BILLY WEBB

(GAS STATION 2W, Louisiana)

Time:
02:30:00
Local Team:

BRUCE FRUEH

(SPORT'S PAGE #1, Florida)

VS

Visitor Team:

BILLY WEBB

(GAS STATION 2W, Louisiana)

Time:
02:40:00
Local Team:

LISA KRON

(LARRY JS 7, Missouri)

VS

Visitor Team:

MARK HARRIS

(RIX 2, Texas)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 3-06-7PM

USA
Local Team:

DAN HARDIN

(MEMOREZE AT JR3, Missouri)

VS

Visitor Team:

RICK PONDER

(RIX 4, Texas)

Time:
02:20:00
Local Team:

DAN HARDIN

(MEMOREZE AT JR3, Missouri)

VS

Visitor Team:

JERRY ALLRED

(THENORTHLOUNGE1, Tennessee)

Time:
02:30:00
Local Team:

RICK PONDER

(RIX 4, Texas)

VS

Visitor Team:

DAN HASSARD

(BIG BILLS 1, Michigan)

Time:
02:30:00
Local Team:

SEAN NORTH

(RIVCITY3, Pennsylvania)

VS

Visitor Team:

TONYA ARNOLD

(AL 597 B4, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

TONYA ARNOLD

(AL 597 B4, Texas)

VS

Visitor Team:

DAN HARDIN

(MEMOREZE AT JR3, Missouri)

Time:
02:40:00
Local Team:

DAN HASSARD

(BIG BILLS 1, Michigan)

VS

Visitor Team:

JERRY ALLRED

(THENORTHLOUNGE1, Tennessee)

Time:
02:40:00
Local Team:

RICK PONDER

(RIX 4, Texas)

VS

Visitor Team:

SEAN NORTH

(RIVCITY3, Pennsylvania)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 2-10-7PM

USA
Local Team:

JOE ELSEY

(RIX 6, Texas)

VS

Visitor Team:

ART WHITTINGTON

(RIX 5, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

ANTHONY DAVIS

(LARRY JS 8, Missouri)

VS

Visitor Team:

ALAN RAINEY

(AVENUE 6 #3, Alabama)

Time:
02:30:00
Local Team:

ALAN RAINEY

(AVENUE 6 #3, Alabama)

VS

Visitor Team:

ART WHITTINGTON

(RIX 5, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

JIMMY FLURRY

(B3 BAR & GRILL 5, Georgia)

VS

Visitor Team:

JOE ELSEY

(RIX 6, Texas)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 2-09-7PM

USA
Local Team:

STEVE CORCORAN

(GAS STATION 3B, Louisiana)

VS

Visitor Team:

RANDY MACHA

(SIDEPOCKETS BS 6, Missouri)

Time:
02:30:00
Local Team:

SHANE HARPER

(A&J'SMUSIC ROOM2, Kansas)

VS

Visitor Team:

RANDY MACHA

(SIDEPOCKETS BS 6, Missouri)

Time:
02:40:00
Local Team:

JEFF MAYS

(RIX 8, Texas)

VS

Visitor Team:

STEVE CORCORAN

(GAS STATION 3B, Louisiana)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 2-06-7PM

USA
Local Team:

ROBERT HALL

(DUFFYS 2, Idaho)

VS

Visitor Team:

BOB MCCURDY

(RIVCITY2N, Pennsylvania)

Time:
02:20:00
Local Team:

TYSON SNELL

(DUFFYS 1, Idaho)

VS

Visitor Team:

BZ BECOUVARAKIS

(LIL'S BOARD 4, Virginia)

Time:
02:20:00
Local Team:

TYSON SNELL

(DUFFYS 1, Idaho)

VS

Visitor Team:

ROBERT HALL

(DUFFYS 2, Idaho)

Time:
02:30:00
Local Team:

BZ BECOUVARAKIS

(LIL'S BOARD 4, Virginia)

VS

Visitor Team:

JOE LAWSON

(SANDBAR 4, Virginia)

Time:
02:30:00
Local Team:

JOE LAWSON

(SANDBAR 4, Virginia)

VS

Visitor Team:

ROBERT HALL

(DUFFYS 2, Idaho)

Time:
02:40:00
Local Team:

BOB MCCURDY

(RIVCITY2N, Pennsylvania)

VS

Visitor Team:

TYSON SNELL

(DUFFYS 1, Idaho)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 2-05-7PM

USA
Local Team:

DAVID GANDY

(THENORTHLOUNGE4, Tennessee)

VS

Visitor Team:

JEREMY DENNO

(THENORTHLOUNGE8, Tennessee)

Time:
02:20:00
Local Team:

MARK GLOSENGER

(RIX 7, Texas)

VS

Visitor Team:

JEREMY DENNO

(THENORTHLOUNGE8, Tennessee)

Time:
02:30:00
Local Team:

MIKE ALLEN

(CORNER POCKET #3, Texas)

VS

Visitor Team:

DAVID GANDY

(THENORTHLOUNGE4, Tennessee)

Time:
02:30:00
Local Team:

MIKE LABAT

(GAS STATION 1B, Louisiana)

VS

Visitor Team:

GARY WALLACE

(LIL'S BOARD 2, Virginia)

Time:
02:30:00
Local Team:

MIKE LABAT

(GAS STATION 1B, Louisiana)

VS

Visitor Team:

MARK GLOSENGER

(RIX 7, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

JEREMY DENNO

(THENORTHLOUNGE8, Tennessee)

VS

Visitor Team:

MIKE ALLEN

(CORNER POCKET #3, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

GARY WALLACE

(LIL'S BOARD 2, Virginia)

VS

Visitor Team:

DAVID GANDY

(THENORTHLOUNGE4, Tennessee)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 2-01-7PM

USA
Local Team:

JES WILLIAMS

(MOOSE LODGE 5, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

CHUCK GRAF

(GAS STATION 4, Louisiana)

Time:
02:20:00
Local Team:

BRYAN ANTHONY

(CORNER POCKET #4, Texas)

VS

Visitor Team:

BRAD ARMSTRONG

(RIX 1, Texas)

Time:
02:20:00
Local Team:

CHARLES BOYER

(MEMOREZE AT JR5, Missouri)

VS

Visitor Team:

JEREMY CHASE

(DRINKS 1, Texas)

Time:
02:20:00
Local Team:

JEREMY CHASE

(DRINKS 1, Texas)

VS

Visitor Team:

BRAD ARMSTRONG

(RIX 1, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

CHUCK GRAF

(GAS STATION 4, Louisiana)

VS

Visitor Team:

CHARLES BOYER

(MEMOREZE AT JR5, Missouri)

Time:
02:30:00
Local Team:

JES WILLIAMS

(MOOSE LODGE 5, Oklahoma)

VS

Visitor Team:

BRYAN ANTHONY

(CORNER POCKET #4, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

CHUCK GRAF

(GAS STATION 4, Louisiana)

VS

Visitor Team:

JEREMY CHASE

(DRINKS 1, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

CHARLES BOYER

(MEMOREZE AT JR5, Missouri)

VS

Visitor Team:

BRYAN ANTHONY

(CORNER POCKET #4, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

BRAD ARMSTRONG

(RIX 1, Texas)

VS

Visitor Team:

JES WILLIAMS

(MOOSE LODGE 5, Oklahoma)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 1-07-7PM

USA
Local Team:

KAINE BURRIS

(MEMOREZE AT JR4, Missouri)

VS

Visitor Team:

JASON DUTTON

(SHUCKERS, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

JOHN STEINHOFER

(B3 BAR & GRILL 3, Georgia)

VS

Visitor Team:

PAUL RIOJAS

(SHUCKERS 3, Texas)

Time:
02:30:00
Local Team:

WESLEY RICE

(CORNER POCKET #2, Texas)

VS

Visitor Team:

KAINE BURRIS

(MEMOREZE AT JR4, Missouri)

Time:
02:40:00
Local Team:

PAUL RIOJAS

(SHUCKERS 3, Texas)

VS

Visitor Team:

JASON DUTTON

(SHUCKERS, Texas)

Time:
02:40:00

USDC CHAMP 1-03-7PM

USA
Local Team:

MARK YOUNGBLOOD

(LIL'S BOARD 3, Virginia)

VS

Visitor Team:

TIM BYRD

(AVENUE 6 #2, Alabama)

Time:
02:20:00
Local Team:

MATT WARE

(LIL'S BOARD 1, Virginia)

VS

Visitor Team:

MARK YOUNGBLOOD

(LIL'S BOARD 3, Virginia)

Time:
02:30:00
Local Team:

LUPE GARZA

(CORNER POCKET #1, Texas)

VS

Visitor Team:

SCOTT KIRBY

(FRIENDLYS 3, Oklahoma)

Time:
02:30:00
Local Team:

TIM BYRD

(AVENUE 6 #2, Alabama)

VS

Visitor Team:

CHRIS JARAMILLO

(SPECTATORS1, New mexico)

Time:
02:30:00
Local Team:

CHRIS JARAMILLO

(SPECTATORS1, New mexico)

VS

Visitor Team:

LUPE GARZA

(CORNER POCKET #1, Texas)

Time:
02:40:00
Local Team:

MATT WARE

(LIL'S BOARD 1, Virginia)

VS

Visitor Team:

TIM BYRD

(AVENUE 6 #2, Alabama)

Time:
02:40:00
Local Team:

MARK YOUNGBLOOD

(LIL'S BOARD 3, Virginia)

VS

Visitor Team:

SCOTT KIRBY

(FRIENDLYS 3, Oklahoma)

Time:
02:40:00

Pommes Herbert Cup

Germany
Local Team:

HURZ04

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

OLLE

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:00:00
Local Team:

LOWFISH

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

DICKEN

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:00:00
Local Team:

Chantalle

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

PFEIFER

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:00:00
Local Team:

D23

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

RUDI

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:10:00
Local Team:

FRIEDEL

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

LINDE

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:10:00
Local Team:

BIENE

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

ANGELA

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:10:00
Local Team:

DANI

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

BOSCHI

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:20:00
Local Team:

KMH16!

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

VS

Visitor Team:

MIKE

(BAGATELLE_3, Nordrhein-westfalen)

Time:
15:20:00

Navidad-3

Spain
Local Team:

AGUS

(PARLAMENTO 2, La rioja)

VS

Visitor Team:

VALEN

(TRIPLE, La rioja)

Time:
16:00:00
Local Team:

GRIJALBA

(LIBERTY)

VS

Visitor Team:

TORERO

(LIBERTY)

Time:
16:00:00

Navidad-2

Spain
Local Team:

BOSS

(CAFE LATINO, La rioja)

VS

Visitor Team:

GALLEGO

(TRIPLE, La rioja)

Time:
17:00:00
Local Team:

CAMILO

(TRIPLE)

VS

Visitor Team:

IVI

(TRIPLE, La rioja)

Time:
17:00:00

Navidad-1

Spain
Local Team:

NENE

(LA VILLA, La rioja)

VS

Visitor Team:

ALEX

(TRIPLE 2)

Time:
18:00:00
Local Team:

ESTIGUI

(LA VILLA, La rioja)

VS

Visitor Team:

PIRUJO

(CAFE LATINO, La rioja)

Time:
18:10:00

Repesca Navidad A-B

Spain
Local Team:

IBS

(IRATXOAK IDARTS, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

GARI

(KUKUE, Gipuzkoa)

Time:
19:00:00
Local Team:

SINTXAN

(LOS JAVIS LW, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

GORKA

(IRATXOAK2 IDART, Gipuzkoa)

Time:
19:00:00

Repesca Navidad C-D

Spain
Local Team:

TXOMIN

(BAR TXIKI, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

DARKANGEL

(LOCAL ULIA, Gipuzkoa)

Time:
18:00:00
Local Team:

IBAN

(LOCAL IRURESORO, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

ITU

(GARADARDO E. LW, Gipuzkoa)

Time:
18:00:00

Repesca Navidad E-F

Spain
Local Team:

LUDMILA

(IZAZPI LOWEN, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

ICB

(LOCAL ULIA, Gipuzkoa)

Time:
17:00:00
Local Team:

EVITA

(LOS JAVIS LW, Gipuzkoa)

VS

Visitor Team:

SILVA

(MENDI IDARTS BI, Gipuzkoa)

Time:
17:00:00

Sun 4PM Playoffs

USA
Local Team:

M&M

(FB 3, Virginia)

VS

Visitor Team:

Tons of Head

(FFX REV 1, Virginia)

Time:
19:00:00
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players